Aston Martin створив 24 ексклюзивних купе DBS Superleggera

У 1959 році два Aston Martin DBR1 прийшли першими до фінішу марафонської гонки “24 години Ле-Ману”. У 2018 році на честь цього тріумфу зроблені 24 ексклюзивних купе Aston Martin DBS Superleggera.

Aston Martin DBS Superleggera – нова флагманська модель марки – був представлений менш ніж півроку тому, але вже отримав спеціальну версію. Виконання DBS 59 зробили на замовлення автосалону Aston Martin Cambridge фахівці підрозділу Q by Aston Martin. Назва автомобіля відсилає до 1959 року, коли в марафоні “24 години Ле-Ману” два спорткари Aston Martin DBR1 фінішували на першому і другому місцях.

За кількістю годин гонки і будуть зроблені 24 примірника Aston Martin DBS 59. У салоні кожного купе передбачені відсіки для зберігання шоломів, рукавичок і комбінезона, а також самі шоломи, рукавички і комбінезон, виконані в стилі екіпіровки американського гонщика Керролла Шелбі, який і був одним з переможців тієї гонки.

У комплекті до машини також йдуть кілька сумок і чохол для спорткара. Всі аксесуари несуть на собі порядковий номер автомобіля, який також у вигляді шильдика розміщений на передніх крилах зовні. Це вже четверта спецверсія Aston Martin, створена на замовлення дилерів – раніше виходили в світ Red Arrows Edition Vanquish S, V12 Vantage S Spitfire 80 Edition і Vantage S Blades Edition. Відмінною особливістю моделі стали зелений колір кузову, елементи декору бронзового кольору (решітка радіатора, емблеми марки), а ще – чорно-коричневий інтер’єр зі шкіри та тканини в дусі салону DBR1 з вишитими логотипами спецсерії і деталями в тон зовнішньої забарвленням. Нагадаємо, що всього з 1956 по 1959 року було зроблено 5 примірників Aston Martin DBR1. У 1959 році ця модель під управлінням британця Стірлінга Мосса завоювала титул чемпіона світу в гонках спорткарів.