Aston Martin випускатиме класичні моделі з електромоторами

Класичний спорткар з електричним мотором – тепер це не саморобні проекти, а заводський продукт від Aston Martin, над яким працюють кращі інженери бренду.

Aston Martin представив нову версію класичного спорткара DB6. Для знятої з виробництва моделі марка підготувала варіант з електричним двигуном. Причому вперше в історії такий тюнінг можна легко відкотити назад. Фахівці Aston Martin Works розробили так званий “касетний” силовий агрегат, який включає в себе електромотор, акумулятори та інші елементи силової установки. У них використані напрацювання від електромобіля Rapide E і майбутніх моделей марки Lagonda. Кабріолет DB6 MkII Volante, випущений в 1970 році, замість бензинового мотору і коробки передач оснащується електромотором.

Новий агрегат встановлюється на стандартні кріплення, що дозволяє при необхідності повернути назад двигун внутрішнього згоряння і трансмісію, перетворивши Aston Martin в класичний автомобіль. Для керування силовою установкою використовується спеціальний екран, який потай інсталюється в салон і не порушує класичний вид інтер’єру. “Ми прекрасно усвідомлюємо тиск екологічних стандартів і громадськості, яке найближчим часом може істотно обмежити використання класичних автомобілів. Наше завдання – захистити наслідний марки”, – пояснив президент і головний виконавчий директор Aston Martin Lagonda Енді Палмер.

З 2019 року нова програма Heritage EV буде доступна всім клієнтам марки, які зможуть замовити у Aston Martin Works переробку свого спорткара в електромобіль.