Aston Martin випустила новий пакет для Valkyrie

Компанія Aston Martin запропонувала замовникам 150-ти дорожніх гіперкарів Valkyrie додатково поліпшити їх автомобілі за рахунок пакета AMR Track Performance Pack.

На відміну від побратима по імені Valkyrie AMR Pro, який спочатку створювався виключно для використання на треку, дорожня Валькірія з встановленим набором AMR Track Performance стає кільцевою на час: все специфічні деталі взаємозамінні з «дорожніми», і завжди можна провести зворотну трансформацію дводверки, повернувши їй легальний дорожній статус.

У пакет Track Performance входять набір аеродинамічних компонентів спереду і ззаду, другий комплект всіх зовнішніх панелей кузова, титанові гальма, орієнтована на трек підвіска, матово-чорні магнієві колісні диски з вуглепластиковими аеродинамічними ковпаками (такі показані в нашому «крупним планом» на чорному зразку) .

І це лише вершина програми персоналізації, що надається відділенням Q by Aston Martin. До пакету можна докупити різні опції і аксесуари для гаража на треку і гоночних костюмів. Крім того, гіперкар можна оформити в одній з чотирьох тем Designer Specification, з особливими забарвленням і обробкою зовні і всередині, або «надіти» на машину одну з трьох гоночних ліврей AMR або зовсім придумати якийсь незвичайний дизайн за програмою Q by Aston Martin – Commission.

Всередині буде наданий широкий вибір кольорів, візерунків і оздоблень з алькантари, плюс шість варіантів кольору ременів безпеки, корелюють із зовнішнім забарвленням. А для підлокітників і дверних кишень можна замовити особливу обробку з плетеної шкіри. Більш того, Q by Aston Martin пропонує програму Ultimate Personalization. Тут вже можна замовити дах і кришку моторного відсіку за індивідуальним проектом (наприклад, з «видимого» вуглеволокна замість стандартної глянцево-чорного забарвлення), колір і фактуру вихлопних патрубків, обробку анодируваних металевих перемикачів на кермі (сріблясту, червону, чорну) – або зовсім замінити їх на титанові.