Aston Martin зареєструвала нову торгову марку

Компанія Aston Martin зареєструвала за собою торгову марку Valhalla, яка може стати назвою нового суперкара. Це відповідає традиції бренду називати свої моделі словами на букву “V”.

Aston Martin черпає натхнення в скандинавській міфології. До вже підтвердженого гіперкару Valkyrie найближчим часом може додасться модель Valhalla – цю торгову марку автовиробник зареєстрував 12 жовтня в відношенні легкових і гоночних автомобілів, а також запчастин і аксесуарів, про що повідомляє Autoguide.

Не виключено, що ім’я Valhalla отримає новий суперкар, раніше представлений як Project 003. У той же час не можна виключати, що так назвуть модель, відому поки під кодовим позначенням AM9 – це прийдешній конкурент для Ferrari 488 GTB. При цьому раніше глава Aston Martin Енді Палмер заявив, що робота над Project 003 і AM9 йде паралельно і моделі будуть позиціонуватися в різних класах.

Project 003 повинен стати проміжною ланкою між Valkyrie і AM9. Серійний Project 003 отримає турбований V6 з гібридною складовою, в створенні якої допоможе команда Формули 1 Red Bull Racing. Модель стане конкурентом для суперкарів рівня Ferrari LaFerrari і Porsche 918 Spyder. Цікаво, що в скандинавській міфології Валгалла є частиною загробного світу, де живуть убиті воїни. При цьому валькіріями звуться ті сутності, які доставляють загиблих в Валгаллу. Нове ім’я затвердило би прямий зв’язок між двома моделями Aston Martin.