Ательє ABT створило 725-сильний універсал Audi RS6 Avant

Німецьке тюнінг-ательє ABT Sportsline розповіло про створення універсала Audi RS6 + Avant Performance Nogaro Edition. А потім порівняло своє творіння в гонці по прямій з купе Audi R8 V10 Plus.

Експрес-тест – який автомобіль в лінійці Audi має найпотужніший мотор? Хто відповів R8 V10 Plus, той помиляється, тому що це купе поступається … універсалу RS6 Avant Performance Nogaro Edition!

Модель, показана на початку року, оснащується 695-сильним мотором. Автомобіль, створений Audi Sport і ABT Sportsline, випущений обмеженим тиражем в 150 машин, але … Тюнінг-ательє вирішило зроблений ще більш потужний варіант і представило 725-сильний універсал Audi RS6 + Avant Performance Nogaro Edition, твін-турбо 4-літровий V8 якого видає на 30 к.с. більше, ніж вихідний варіант.

Тираж Audi RS6 + Avant Performance Nogaro Edition складе всього пару автомобілів, кожен з яких пофарбований в синій колір, відрізняється агресивним аеродинамічним обвісом з вуглепластика, а також 22-дюймовими колесами. З місця до 100 км / год новий універсал розганяється за 3,1-3,2 секунди, так що йому під силу нав’язати бій купе Audi R8 V10 Plus Performance Parts в гонці на чверть милі. Поки невідомо, коли вийде нове покоління Audi RS6 Avant, але можна очікувати, що станеться це в 2020 році, а в 2019-м покажуть менш екстремальний Audi S6 Avant.