Ательє MVS підготувало пакет тюнінгу для легендарного Ford F-150

Пакет тюнінгу для легендарного пікапа, що отримав назву Aero X, розробило Мічиганського ательє MVS. Задня кришка для пікапів, як правило, є чисто функціональним доповненням, забезпечуючи безпеку речей вантажу всередині і запобігаючи потраплянню води.

Проте, Мічиганський фірма MVS тепер пропонує зовсім іншу точку зору на цю класичну деталь, представивши Aero X. Це натхненне Mustang скловолоконне покриття додає Ford F-150 зовнішній вигляд в стилі Fastback, що надає дуже несподіваний дизайн. «Жалюзі» додають додаткову рису стилю 1980-х до вже химерної естетики.

Пакет Aero X підходить для пікапів Ford F-150 починаючи з 2015 модельного року і оцінюється від 3 995 доларів, згідно з даними представників MVS. Компанія також має намір випустити в майбутньому версії, які можуть підходити для інших пікапів, щоб частіше власники могли зробити зі своїх пікапів фастбек.

Незважаючи на дивний зовнішній вигляд, Aero X все ж зручний у використанні. Легко дістатися до вантажної частини, відкривши панель ключем, а газові стійки допомагають утримати кришку. Третій стоп-сигнал також вбудований у верхню частину.

У MVS також вважають, що економія палива незначно збільшується за рахунок того, що вантажівка стає більш аеродинамічною, хоча люди з більшою ймовірністю куплять цей пакет для поліпшення стилю, а не для поліпшення показників аеродинаміки. MVS також пропонує додаткові оновлення, наприклад, задній спойлер, бічні вікна зі склом, і навіть акустичну систему.