Ательє Reiter Engineering підготувало новинку Xymera

Ательє та гоночна стайня Reiter Engineering, відома з підготовки кільцевих версій суперкарів Lamborghini і участі в створенні досить нетривіального гоночного апарату X-Bow GT4, анонсувала новинку на ім’я Xymera.

Судячи з тизеру, вона багато в чому нагадуватиме той же закритий X-Bow з його «леманівськими» обводами. У той же час укорочені крила і зубасті шини натякають на внедорожне застосування моделі. Відеотизер навіть без пояснень говорить багато про що. Перед нами середньомоторний апарат з підвісками на штангах, горизонтальними блоками «пружина-амортизатор» і прозорим ковпаком над кабіною.

Німецька помісь баггі з суперкаром зовні нагадує X-Bow GT4, хоча всередині відрізняється істотно. У трекового апарату позаду кокпіта розташована турбочетвірка Audi 2.0 з віддачею 360 к.с. (500 Н • м), причому вона поставлена ​​поперечно і дружить з гоночної секвенталка Holinger. У Химери ж компонування середньомоторне поздовжнє.

Гоночний KTM X-BOW GT4 коштує 152 360 €. Уже випущений тираж вимірюється кількома десятками штук, і ці машини беруть участь більш ніж в шістдесяти змаганнях по всьому світу (GT4 European Series, Pirelli World Challenge, VLN, China GT і інші). З огляду на досвід спілкування Reiter з агрегатами Audi, можна передбачити, що в моделі Xymera ми побачимо якісь компоненти від чотирьох кілець, по крайній мірі двигун (мабуть, від «ер-восьмий», а там, нагадаємо, працює атмосферник V10 5.2 в базовій версії, розвиває 570 кінських сил і 550 Н • м). Самі автори Химери ніяких деталей майбутнього шедевра поки не розкривають.