Ательє Toyota Racing Development прокачало купе GT86

Спортивне купе, доопрацьоване інженерами підрозділу TRD, дебютувало на автосалоні в Нью-Йорку. Підрозділ Toyota Racing Development є фірмовим тюнінг-ательє, в якому допрацьовуються автомобілі компаній Toyota, Lexus, Subaru і Scion.

Купе GT86, як відзначили представники компанії, створювалося з прицілом на подальший тюнінг, яким власне і зайнялися інженери TRD. Журналісти, яким пощастило побувати на автосалоні, повідомляють, що новинку оснастили приводними нагнітачами, завдяки яким потужність купе збільшилася на 50 кінських сил.

Спільно з силовим агрегатом працює 6-швидкісна механічна трансмісія. Однак динамічні характеристики виробник поки не розсекретив. Від стандартного виконання «прокачаний» GT86 відрізняється наявністю іншого спойлера на передньому бампері, двома патрубками випускної системи, новим заднім бампером, а також ексклюзивними 19-дюймовими колесами і шильдиками «TRD» на крилах.

У салоні моделі змін ще більше. Інтер’єр модифікованого купе отримав «спортивні» сидіння, обробка яких отримала контрастну прострочку, а також смужку на торці, виконану в червоному кольорі і назву спецверсії на торпеді.