Audi перетворила авто в віртуальний корабель

Цілком новий тип розваг в машині, анонсований Audi перед відкриттям шоу CES-2019 у Лас-Вегасі, виявився навіть не однією, а декількома розробками, про які ми розповімо докладно. В першу чергу, це гра, в якій справжній автомобіль виступає в ролі космічного корабля героїв марвелівських «Вартових» і «Месників».

Зокрема, супутником людей тут виявиться Ракета. Це розумний єнот, один з персонажів всесвіту студії Marvel, який з’явиться, крім «Вартових», і в фільмі Avengers: Endgame ( «Месники: Фінал»), що виходить навесні цього року. Гра ж названа Marvel’s Avengers: Rocket’s Rescue Run ( «Месники Marvel: рятувальний політ Ракети») і створена за участю компаній Disney Games і Interactive Experiences.

Асортимент новацій, показаних Audi на нинішній виставці CES, не вичерпався комп’ютерною грою в салоні, проте, за задумом, вона одна з найбільш незвичайних. В даному випадку мова йде зовсім не про банальну грі на центральному екрані машини. Пасажири на задньому дивані «і-трону» (він використаний в проекті як основа, тобто платформа віртуальної реальності) надягають комп’ютерні окуляри-дисплеї і прямо під час руху справжньою легковика «відправляються в космос».

Особлива фішка – точний і миттєвий зв’язок руху живого автомобіля і корабля в грі. Водій повертає направо на якомусь перехресті – і корабель виконує подібний маневр, тільки огинаючи астероїд або інший космічний об’єкт. А пасажири відчувають реальне бічне перевантаження в повній відповідності з картинкою у них перед очима.