Audi починає серійне виробництво електричного кросовера E-Tron

На представленій офіційній фотографії видно перший повністю електричний SUV Audi, прем’єра якого призначена на 17 вересня. Напередодні презентації першого електричного позашляховика Mercedes, Audi спробувала нагадати про себе, заявивши, що починає виробництво свого першого електричного SUV.

Автомобіль буде представлений в Сан-Франциско 17 вересня, а поки що є один тизер з Інгольштадту. Все, що можна наймання розглянути – це новий колір кузову «червоний Місан», а знятий він, судячи з усього, в цехах брюссельського заводу, де і будуть збирати E-Tron. До речі, і більш стильний Audi E-Tron Sportback будуть виробляти тут же в Бельгії, але його появи доведеться чекати до 2019 року.

Завдяки кільком великим фотосесіям ми знаємо про Audi E-Tron досить. І навряд чи зовнішність серійного кроссовера буде відрізнятися від уже представлених фотографій. Залишилося розглянути інтер’єр і здивуватися, що камери заднього виду все ж збереглися. Хоча не факт, що у всіх європейських країнах це законне рішення.

Не змінилися і технічні характеристики. Audi підтверджує, що E-Tron отримає два електродвигуни сумарною потужністю в 355 к.с. і обертовим моментом в 561 Нм. Але є і овербуст, який дозволить протягом восьми секунд вичавлювати із силової установки 402 сили і 644 Нм. Підтверджено і запас ходу в 400 кілометрів, який прорахований за новим стандартом WLTP. Документально підтверджено, що великої батареї потужністю в 95 кВт / год для цього цілком достатньо. До сотні Audi E-Tron розганяється менш ніж за шість секунд.

Окремо підкреслюється, що Audi E-Tron увійде в історію як перший в світі сертифікований автомобіль з нульовим викидом в преміум класі, який випускається масово. Крім цього Audi заявляє, що в процесі виробництва E-Tron завод використовує енергію, отриману з поновлюваних джерел, а на територіях, що прилягають до виробництва, використовуються системи очищення повітря.