Audi показала особливе видання R8 V10 Decennium

На честь десятиліття десятициліндрового мотора на «ер-восьмий» компанія Audi побудувала лімітоване видання купе R8 V10 Decennium (з латинської – «десятиліття»).

Автомобіль отримав найпотужнішу версію атмосферника V10 5.2 з віддачею 620 к.с. і 580 Н • м, як у модифікації R8 V10 performance quattro (колишня версія V10 Plus) після недавнього рестайлінгу. Як і версія performance, купе з приставкою Decennium набирає першу сотню з нуля за 3,1 с, а його максималка дорівнює 331 км / год. Цікаво порівняти ці числа з параметрами найпершої варіації купе R8 V10 десятирічної давності: 3,9 с і 316 км / год. Впускний колектор на моторі ювілейного купе забарвлений в матову бронзу.

Від звичайних «ер-восьмих» Decennium відрізняється декором. Про унікальний матовий колір Daytona Gray ми говорили, хоча при бажанні клієнт отримає забарвлення Daytona Gray в перловому варіанті або «металік» Suzuka Gray, Floret Silver, Mythos Black, Ascari Blue і Kemora Gray. У чорному інтер’єрі з’явилися вставки з глянцевого вуглепластику, ромбовидна прострочка на кріслах, а ще прострочки мідного кольору на сидіннях, центральному підлокітнику, кермі (обшитому алькантарою), чохлі селектора трансмісії і дверях. На центральному тунелі і дверях красуються написи «10 Decennium». Такий ж підпис «заряджений» в дверний проектор, причому доповнений номером машини в серії. А на порогах з’явилися вуглепластикові накладки з металевою пластиною і написом Decennium.

Купе Audi R8 V10 Decennium з’явиться в продажу в Європі навесні за ціною 222 000 євро (ціна в Німеччині), це на 22 000 євро дорожче звичайного закритого варіанта V10 performance quattro. Така доплата за малий тираж (всього буде випущено 222 примірника Деценіума), ну і ще за ексклюзивний чохол для машини з бронзової вишивкою Decennium.

Звичайні купе і родстери R8 в рестайлинговом вигляді надійдуть на ринок одночасно з цією ювілейною версією.