Audi покаже в Женеві чотири гібриди

Компанія Audi, як і обіцяла, підготувала до виставки в Женеві чотири гібриди (PHEV). Тільки це не концепти, а цілком серійні варіанти моделей Audi A6, A7, A8 і Q5. Всі вони позначені як TFSI e, оскільки приставка e-tron віддана на відкуп електромобілів.

Імпровізований квартет має одну і ту ж схему: бензиновому турбомотору допомагає електродвигун, вбудований в коробку передач. Він живиться від літій-іонної батареї на 14,1 кВт • год під підлогою багажника. Кожен гібрид Audi TFSI e здатний проїхати на чистій електротязі 40 км в циклі WLTP.

Повна зарядка батареї від пристрою потужністю 7,2 кВт займає дві години. Стежити за процесом можна через додаток myAudi. Всі гібриди навчені рекуперації енергії завдяки системі як на електрокарі Audi e-tron. Вона відновлює до 80 кВт.

Наявні три режими: EV, Auto і Hold. В електричному машина рушає і їде до 40 км. В Auto використовується «інтелектуальна взаємодія» ДВС і електромотора, а при активації варіанти Hold в батареї підтримується запас ходу для майбутнього переходу в EV. Тут використовується система рекуперації, здатна до уповільнення до 0,4 g. Моделі A6 і A7 з гібридною начинкою «в базі» мають спортивну підвіску і пакет для екстер’єру S-line. Останній дістався і «ку-п’ятому». Нові гібридні версії будуть доступні для замовлення «протягом 2019 року».