Audi представила в Лос-Анджелесі e-Tron GT

На автосалоні в Лос-Анджелесі відбулася прем’єра нового концепт-кара Audi e-Tron GT, який в серійному варіанті стане конкурентом для Tesla Model S.

Audi активно розвиває лінійку електромобілів і черговою новинкою став концепт-кар e-Tron GT, який дебютував на автосалоні в Лос-Анджелесі. Найближчим часом прототип перетвориться в серійний електричний седан марки.

У 2018 році з’явився електрокроссовер Audi e-tron, в 2019-м запланований дебют хетчбека Audi e-tron Sportback, а до кінця 2020 року вийде і седан Audi e-tron GT. Новий седан, який створюється як конкурент Tesla Model S, розроблений у співпраці з Porsche. В основу Audi e-tron GT лягла нова плоска платформа, в якій акумулятор на 90 кВт / год розташований в просторі між осями. Очікуваний запас ходу – більше 400 кілометрів без дозарядки.

Кузов побудований з поєднання матеріалів – елементи даху карбонові, а решта припадає на легкі алюмінієві деталі і міцну сталь. У рух новий електромобіль призводять два електромотори загальною потужністю 590 к.с., які одночасно забезпечують повний привід і можливість гнучкої векторизації тяги на колеса.

e-tron GT також отримав систему рекуперації енергії на гальмуваннях і зарядку на 800 В. Інтер’єр, незважаючи на свою футуристичність, витриманий в стилістиці сучасних моделей Audi і відрізняється цифровою панеллю приладів, сенсорними екранами на центральній консолі і центральному тунелі. В оснащення електромобіля також входять сучасні системи активної безпеки.