Audi пропонує оновлення автомобілів «по повітрю»

Німецький автовиробник тепер дає клієнтам можливість згодом «поставити галочку» на опціях свого автомобіля Audi. За допомогою функцій за запитом можна активувати опції «по повітрю» на термін місяць, півроку чи рік. Доступний набір опцій поступово розширюється.

Опції, доступні через функції по запиту, розділені на три основні категорії: технології освітлення, допоміжні системи та інформаційно-розважальні системи. Що стосується технології освітлення, вибір в даний час складається з асистента дальнього світла і пакета Matrix LED. Для допоміжних систем доступний асистент паркування, проте, згідно з інформацією від Audi, найближчим часом з’являться функції розпізнавання дорожніх знаків і адаптивного круїз-контролю. В інформаційно-розважальної системи доступний інтерфейс смартфона, MMI Navigation plus, цифрове радіо і віртуальна кабіна.

Всі ці доповнення можна замовити «по повітрю». Audi заявляє, що буде поступово розширювати набір опцій в рамках функцій за запитом. Найдешевший варіант — асистент дальнього світла, який коштує 2,50 євро на місяць. MMI Navigation Plus в даний час є найдорожчим – 55 євро на місяць. Варіанти на один місяць, шість місяців або один рік доступні через «Функції за запитом». Чим більший термін, тим менша щомісячна сума.

Додаток myAudi показує, які опції доступні в залежності від номера шасі автомобіля. Після оплати авто отримує бажаний варіант через інтернет. Функції за запитом доступні для моделей Audi A4, A5 і e-tron з 2020 модельного року. A6, A7, Q5, Q7 і Q8 з 2021 модельного року. Для Audi A1, A3 і A8 такий варіант поновлення все ще недоступний. Аналогічний підхід Volkswagen використовує і в моделях ID.