Audi Q2 отримає заряджену версію

Чутки про те, що у Audi Q2 з’явиться «заряджена» версія, почали ходити практично відразу після прем’єри цивільного кросовера. Правда, близько року їх так і не вдавалося підтвердити тими чи фактами, аж до літньої витоку шпигунських фотографій.

А не так давно автомобіль нарешті розсекретили офіційно. Усередині зміни ще помітніше. Уже в базовому виконанні паркетник отримає спортивні крісла і рульове колесо з пакета S-line.

В обробці інтер’єру обіцяють натуральну шкіру, яку за доплату можна розбавити вставками з алькантари або шкірою Nappa. Під капотом Audi SQ2 буде ховатися дволітровий бензиновий TFSI, що розвиває 300 кінських сил і 400 Н • м крутного моменту. У парі з семиступінчастим “роботом” S tronic, цей мотор зможе розганяти паркетник до 100 км / год всього за 4,8 секунди. Привід – тільки повний, на основі багатодискової муфти, здатної швидко перекидати момент по осях.

Підвіска «зарядженого» кросовера не кардинально відрізняється від цивільного варіанта. Автомобіль стане жорсткішим і на 20 міліметрів нижчим, а також отримає рульове управління із змінним передавальним числом. Точну дату початку продажів нового SQ2 в Audi поки не повідомляють.