Audi Q8 55 TFSI може отримати дизельний двигун

Стильний Audi Q8 складно сприймати інакше як запізнілу реакцію Інгольштадта на появу у прямих конкурентів великих кросоверів спортивного спрямування з кузовом хетчбек. Навіть Mercedes GLE Coupe – пізня дитина, але і йому вже п’ятий рік йде.

Що ж до BMW X6, то родоначальник жанру готується до третьої зміни покоління. Попит на такі машини стабільний, але не скрізь вони однаково затребувані. Дилери пропонували нам Q8 ще місяць тому, але на невідповідних умовах. Від офіційного тест-драйву ми чекали зустрічі з творцями, але в Португалії їх не виявилося.

Свіжих автомобільних відчуттів поїздка не принесла: кросовер передбачуваний і майже позбавлений ефекту новизни. Європейці купують подібні моделі в три рази рідше, ніж машини в традиційному форм-факторі універсалу. Американці – в сім разів.

Audi в 2018-му вдалося збути 3721 «ку-сьомих ». Новий флагман Q8 з’явився в продажу тільки в грудні і всього за місяць, за офіційними даними, знайшов 205 покупців. Непоганий результат міг би бути ще краще, якщо зі старту запропонувати дизельні модифікації, що переважають на ринку. «Вісімка» ж як мінімум до кінця весни пробуде безальтернативно бензиновою.