Audi R8 стане електричним гіперкаром

Компанія Audi не відмовиться від наступника суперкара R8, але концепція моделі може радикально змінитися. За даними видання Autocar, назва дістанеться електричному гіперкару, який отримає приставку e-tron до назви. Такий автомобіль випускався німецькою маркою в 2015-2016 році, проте через низький попит його зняли з виробництва.

Audi повністю відмовиться від установки в машину двигуна V10 і представить модель тільки з електричною силовою установкою. Від нинішнього суперкара вона буде відрізнятися пропорціями і дизайном, заснованим на ідеях, закладених концептуальним PB18 e-tron. Останній дебютував на Monterey Car Week, і за задумом інженерів, повинен являти собою переосмислений спортпрототип LMP1.

Концепт-кар оснастили трьома електромоторами, сумарна віддача яких склала 500 кіловат (680 кінських сил) і 830 Нм крутного моменту. З місця до «сотні» PB18 e-tron розганяється за дві секунди, що трохи повільніше, ніж леманівський прототип.

Особливістю Audi PB18 e-tron став рухливий монокок, в який інтегровано сидіння водія і приладову панель. На треку його можна встановити посередині, як в гоночному спортпрототипі, а на звичайній дорозі – зрушити убік, звільнивши місце для пасажира.