Audi SQ7 прокачали спеціалісти з ABT

Кросовер Audi SQ7 на «важкому» паливі відомий давно, але чому б не існувати і «гарячим» дизельним побратимам S6 / S7? Така ідея обговорюється в компанії років вісім.

А поки сам Інгольштадт не наважився реалізувати задумку, тюнінг-ательє ABT продемонструвало, як така машина може виглядати, причому за основу взяло універсал Audi A6 Avant новітнього покоління, у якого заводських «заряджених» версій ще немає.

У комплекті з форсировкой фірма ABT пропонує власні колісні диски (21 дюйм) з шинами Continental, матово-чорні вихлопні патрубки діаметром 89 мм. У салоні радикальних змін немає. Але є кілька фірмових дрібних штрихів типу кнопки запуску двигуна з логотипом ABT. Дизель V6 3.0 модифікації 50 TDI був форсований з 286 к.с. і 620 Н • м до 330 к.с. і 670 Н • м за рахунок додаткового контрольного блоку ABT Engine Control.

Надбавка не така вже й велика, але, за запевненням самого ательє, вона дозволила скоротити час розгону до сотні на 0,2 с (з 5,7 с до 5,5 с). Заодно фірма ABT заявила про програму форсування бензинової версії 55 TFSI. Її трилітрову «шістку» німці перенастроїли з 340 к.с. і 500 Н • м до 425 к.с. і 550 Н • м. Додамо, що сама компанія Audi за кілька днів має подати новий S6, якому пророкують наддувний мотор V6 2.9 від Porsche, налаштований приблизно на 480 сил.