Audi впровадить віртуальний театр в автомобілях

Січневе шоу CES в Лас-Вегасі послужить сценою для прем’єри «абсолютно нового формату розваг в дорозі і унікального кінотеатру в салоні» від Audi.

Послідовний розвиток автопілоту, аж до п’ятого рівня, вивільнить більше часу для такого роду занять. А в тому випадку, якщо машина припаркована, і зовсім можна буде повністю зануритися в світ кіно, театру і музики.

Останню функцію німці покладуть на окрему систему Audi Immersive In-Car Entertainment, яка теж буде представлена в Вегасі. “Процесор Nvidia Tegra K1 присоромить вашу ігрову кімнату і індивідуалізує профіль навколишнього освітлення подібно космічному кораблю … », – з короткого анонсу неясно, чи обмежиться компанія адаптованим під Audi Immersive« і-троном», чи буде ще який-небудь самостійний концепт інтер’єру (як уже бувало не раз).

У будь-якому випадку обіцяна «насолода голлівудськими блокбастерами або контентом, що надаються стрімінговии сервісами». Для повноти відчуттів в новому поколінні моделей з Інгольштадта залишається тільки впровадити екран майже на всю ширину салону. Такий ми бачили на концептах компаній Byton, Honda і Harman.