Audi випустила ювілейну версію моделі TT

Важко повірити, що чудове спортивне купе Audi TT існує на протязі 20 років. Щоб відзначити цю досить значущу подію, хлопці з компанії Audi вирішили підготувати спеціальну версію автомобіля, яка отримала назву Audi TT 20th Anniversary Edition, яка буде випущена обмеженим тиражем.

Audi запропонує свій ювілейний TT в кольорі кузова Aviator Grey і Nimbus Grey. Усередині все ювілейні моделі оснащені однаково – високоякісна шкіра Moccasin Brown Fine Nappa з жовтим контрастним рядком – цим вирішено було віддати данину оригінальній концепції TTS, створеній багато років назад. Ще одним відмітним ознакою Anniversary Edition є чорні елементи зовнішнього оздоблення, спеціальні 19-дюймові колеса з п’ятьма спицями, прикрашені металевою обробкою, і задні ліхтарі OLED, запозичені у TT RS.

Також Anniversary Edition отримала безліч ювілейних значків. Під капотом знаходиться стандартний 2,0-літровий турбований 4-циліндровий двигун потужністю 228 к.с., підключений до 7-ступінчастої КПП з подвійним зчепленням і повним приводом. Ювілейна версія 20th Anniversary Edition доступна для замовлення прямо зараз. Ціна починається з позначки в 52 900 доларів за версію купе і 56 800 доларів за родстер.