Audi випустить ще 12 електрокарів

Компанія анонсувала 12 електрокарів за 7 років. Світова прем’єра повністю електричного кросовера Audi E-Tron, що відбулася у вівторок, є лише початком наступу електрифікованих автомобілів марки. До 2025 року німецький автовиробник запропонує покупцям 12 нових моделей виключно на електричній тязі.

Планується, що саме до 2025 року рівень продажу електрокарів значно зросте, і Audi хоче, щоб вони становили третину всього автопарку марки. Реалізовувати їх планують на найважливіших світових ринках. Дві з 12 даних моделей будуть кросоверами – модель E-Tron вже дебютувала, а її спортивна версія E-Tron Sportback повинна з’явитися на світ в 2019-м.

Інші моделі матимуть класичні кузови, такі як Avant і Sportback, і, за словами Audi, «кожна займе відповідний сегмент ринку від компактного до повнорозмірного класу».

Електричні моделі Audi будуть засновані на чотирьох платформах і стануть частиною багатьох моделей компанії від А- до D-сегмента. Частина з них буде розроблена спільно з сестринськими компаніями з концерну VW Group – Porsche і Volkswagen. Крім збільшення випуску повністю електричних моделей, Audi також розширить асортимент гібридних авто, які стануть доступні практично у всіх сегментах ринку.