Audi вивела на тести новий кросовер Q4

Марка Audi розпочала тести чергової новинки. Судячи зі шпигунських фотографій, обкатку проходить купе-кросовер Q4. Але не виключено, що модель назвуть зовсім Q3 Sportback.

Судячи з чергової порції шпигунських фотографій, найближчим часом нас чекає прем’єра нового купе-кроссовера. Схоже, що в Audi почали дорожні випробування моделі Q4, яка буде побудована на основі серійного Audi Q3. При цьому в Auto Bild повідомляють, що автомобіль представлять під ім’ям Audi Q3 Sportback.

Поки в нашому розпорядженні виявилися лише два зображення. Якщо вони здадуться вам дещо дивними, то не дивуйтеся – щоб уникнути потенційних юридичних складнощів ми дещо змінили фон, але і тільки. Втім, велика кількість камуфляжу на машині толком не дає її вивчити як слід і одночасно означає серйозні зміни по частині дизайну кузова в порівнянні з Q3.

На початку тижня глава Audi по дизайну екстер’єрів Андреас Міндт пообіцяв, що новий купе-кросовер буде чимось більшим, ніж просто модифікацією Audi Q3. Спеціаліст пообіцяв, що автомобіль стане відрізнятися від інших кросоверів певною особливістю в дизайні. За закамуфлювати прототипу можна лише судити про те, що новий Audi Q4 отримає більш спортивний силует кузова із заниженою лінією даху – ті ж зміни, що і у конкурентів BMW X4 b Mercedes-Benz GLC Coupe. Після прем’єри стане ясно, наскільки серійний купе-кросовер Audi виявиться близький за своїм дизайном до концепт-кару Audi TT Offroad, показаному в 2014 році. Очікується, що прем’єра новинки, випускати яку будуть в Угорщині, відбудеться в 2019 році.