Audi виводить з американського ринку моделі з ручною КП

В Америці зараз можна купити тільки дві моделі «чотирьох кілець» з ручною коробкою передач – це седан Audi A4 і дводверка Audi A5 Coupe. Однак, як повідомляє ресурс Car and Driver, в лінійці 2019 модельного року вже не буде жодної трьохпедальної машини. Пояснення просте: на шестиступінчасту “механіку” доводиться лише п’ять відсотків попиту.

Компанія Mercedes-Benz перейшла в США на автоматичні трансмісії ще пару років назад, а BMW продовжує пропонувати варіанти з «мішалкою» для автомобілів другої, третьої, четвертої і шостої серій. Поки доступні «механічні» Jaguar F-type, Cadillac ATS і Genesis G70, які виглядають швидше як виняток з правил.

За Audi A4 на “механіці” американець повинен віддати мінімум $ 40 500, при тому що базовий седан з «роботом» коштує значно дешевше (від $ 36 000), оскільки йде з переднім приводом.

Недалекий той день, коли «ручні» Audi зникнуть і в нас. На даний момент наявні у нас моделі з шестиступінчастою “механікою” можна перелічити на пальцях однієї руки. У Мерседеса теж дещо залишилося, наприклад «ашка» і пікап X-класу. Найбільший «трьохпедальний» вибір в Німецькій трійці надає BMW.