Австралієць власноруч зібрав 900-сильну вантажівку

Австралія – ​​це країна кенгуру, коал, тасманських дияволів, неймовірного BMW M3 з двигуном від японського суперкара GT-R і «золотої газонокосарки» Honda. Це окремий світ, в якому існують якісь свої, ні на що не схожі норми, стандарти того, як повинен виглядати автомобіль.

Зустрічайте, Filthy – вантажівка, яка була виготовлений Майклом Лейком з компанії Truckin Stainless в Брісбені, Австралія. Подивіться на цей відеоролик, в ньому це жовте чудовисько починає буксувати на місці, а через кілька секунд його вже не видно за стовпами диму від його ж покришок і вихлопних газів. За словами пана Лейка, йому знадобилося сім років, щоб побудувати вантажівку в своєму гаражі. Він почав з покупки старого іржавого таксі, повільно збираючи вантажівку своєї мрії.

Filthy є гоночним вантажівкою, в його салоні є навіть каркас безпеки. Тож не дивно, що багато хто порівнює цього здорованя з джмелем через жовтої колірної гами його кузова. Ентузіаст навіть додав значок автобота поруч з рульовим колесом – ну а що, тягач і справді має деяку схожість з роботом Оптимусом Праймом. Під капотом у космічного джмеля знаходиться потужна 4-циліндрова 28-літрова установка Cummins з турбонаддувом, що видає 900 кінських сил і 5423.3 Нм крутного моменту. Це дуже навіть великий крутний момент. Filthy не продається – як сказав його творець, вантажівка тепер є частиною сім’ї.