Автомобілі Mercedes-Benz отримали нову систему безпеки

Автомобілі марки Mercedes-Benz отримали оригінальну заводську супутникову протиугінну систему, яка використовує інфраструктуру найбільшого оператора подібних систем – групи компаній «Цезар Сателіт». Це означає, що при покупці такої опції власники Мерседесів отримають не просто протиугінний комплекс, але і цілодобовий моніторинг стану машини силами трьох пов’язаних між собою центрів безпеки і сорока регіональних офісів.

В кінці листопада з’явився пакет Mercеdes me connect: контроль, запуск і парковка зі смартфона, стеження за пробками, нагадування про місце останньої парковки з вибудовуванням пішохідного маршруту до машини, автоматична передача в дилерський центр інформації про пробіг і стан для узгодження ТО, голосова зв’язок з центром для допомоги на дорозі.

Система відстежує нелегальне проникнення в машину або під капот, включення запалювання, а також буксирування, коткування або увоз на евакуаторі. Тут є подвійна авторизація власника, кнопка тривоги в мітці-транспондері, захист від глушіння GSM-сигналу і копіювання оригінальних ключів. При необхідності співробітники «Цезар Сателіт» зв’язуються з поліцією. Для власника такої комплекс означає не тільки зниження ймовірності пропажі автомобіля, але і знижку на Каско по ризику викрадення, уточнює виробник.