Автономні автомобілі залишать без роботи мільйони водіїв

Згідно з доповіддю конференційний ради Канади, автономні транспортні засоби можуть привести до втрати 77 400 робітників місць тільки в одній країні. Про це повідомляє IoT News. Потенційна втрата роботи через ІІ, що автоматизує професії з низькою кваліфікацією, широко обговорювана, але ми мало чули про вплив автономних автомобілів.

“Наслідки використання підключених, автономних, загальних і електричних значень для автомобільного вторинного ринку, як правило, не беруться до уваги, незважаючи на значний внесок сектора в економіку Канади. Вплив на робочу силу є однією з найсерйозніших проблем, пов’язаних з цими проривними технологіями, і , як наслідок, будуть потрібні стратегії для перехідного періоду “, – заявив директор з енергетики, навколишнього середовища і транспорту Роджер Френсіс.

До 2051 року в доповіді прогнозуються наступні втрати: Робочі місця: 48,100 – 77,400. ВВП: від 7 до 11,4 млрд доларів. Трудовий дохід: 5,4-8,8 млрд доларів. В “найгіршому сценарію” автори доповіді припускають, що “механічні та ремонтні майстерні повністю поступляться місцем плановому технічному обслуговуванню в дилерських центрах”. Очікується, що власники підключених автомобілів можуть звернутися до дилера безпосередньо, оскільки у них буде більше інформації. Ці зустрічі також можуть виявитися більш тривалими, оскільки їх запланують тільки в разі отримання “негативних” даних.