АвтоВАЗ готується випустити біпаливний автомобіль

АвтоВАЗ готується вивести на ринок біпаливну Lada Largus, яка працює як на бензині, так і на метані. Про розробку економічної версії “Ларгус” стало відомо ще восени минулого року. Тоді повідомлялося, що розробкою такого автомобіля займається Група компаній АТС (Альтернативні паливні системи), яка вже випустила Vesta CNG.

Біпаливна Largus оснащена балоном для газу, який закритий пластиковим кожухом і розміщується в багажнику. Автомобіль укомплектований 106-сильним мотором об’ємом 1,6 літри, який поєднується з 5-ступінчастою “механікою”.

Передбачається, що з такою силовою установкою автомобіль буде витрачати значно менше палива, проте конкретні цифри в компанії поки не розкривають. Звичайний автомобіль Lada Largus споживає з таким двигуном споживає 7,9 літра палива в змішаному циклі. Для порівняння, після переходу на метан витрата Lada Vesta CNG складає 6,3 літри проти 7,5 літри у стандартного седана.

В рамках Московського автосалону представник АТС розповів журналістам, що в даний час біпаливний “Ларгус” проходить фінальні випробування і готується до сертифікації. Згідно з планами компанії, він надійде в продаж на початку 2019 року. Ціни будуть оголошені ближче до запуску.