Баварці тестують флагман BMW 8-SERIES

Баварці приступили до останніх випробувань своєї флагманської дводверки з м’яким верхом в найжорсткіших умовах Долини смерті і передмістях американського Лас-Вегаса. Як і багато інших автовиробників, BMW привозить свої автомобілі на випробування в Долину смерті в штаті Невада. І це легко пояснити: температура влітку тут нерідко досягає 50 градусів. І це найкраще місце для випробування будь-якого двигуна і будь-якої трансмісії. Якщо додати до цього неймовірний пил, то виходить чудовий випробувальний полігон, рівного якому немає в світі. Але пустеля тільки перший етап випробувань. Другий – сам Лас-Вегас.

Саме тут перевіряють роботу систем охолодження. Температура повітря в місті така ж, а щільний автомобільний потік заважає правильній циркуляції повітря.

Перші офіційні знімки від BMW не відкривають нам нічого нового. Приблизно такі ж фотографії вже публікувалися в мережі. Тепер вже точно відомо, що у кабріолета 8 серії буде м’який верх, хоча це і не було секретом. Немає несподіванок і в інтер’єрі. Він практично повністю повторює рішення великого баварського купе. З тим же великим сенсорним екраном над центральною консоллю і цифровою панеллю приладів.

Поки BMW не розголошує технічні деталі. Але цілком можна допустити, що силові установки кабріолета будуть такі ж, як і в купе 8-Series. Це означає, що кабріо отримає чотирьохлітровий V8 бітурбо, як у M850i xDrive Coupe і восьмидіапазонну автоматичну коробку передач. У випадку з купе цей двигун видає 523 к.с. потужності і 748 Нм крутного моменту. Повний привід буде обов’язково.

Поки немає офіційної дати презентації BMW 8-Series кабріо, але, швидше за все, машина буде представлена вже в наступному місяці на Паризькому автосалоні. Це було б цілком логічно. Тоді у Мюнхена було б достатньо часу, щоб до Салону в Женеві наступного року підготувати третій кузов 8 серії – чотирьохдверний Gran Coupe.