Bentley Bentayga отримає «розтягнуту» версію

Чутки про появу подовженої версії позашляховика Bentayga ходили в інтернеті майже 4 роки, і тепер схоже, що це нарешті сталося.

В кінці 2016 року генеральний директор Bentley Вольфганг Дюрхаймер розповів Autocar про успіх нині неіснуючої Mulsanne LWB і про те, як можна було б легко розширити модельний ряд марки. Схоже, що розкішний позашляховик компанії стане наступним в черзі на отримання подовженої колісної бази, що дозволить задовольнити потреби Близького Сходу і Китаю. Як стало відомо, відстань між осями збільшиться на 2995 мм в порівнянні з базовою версією, у якій цей показник становить 5140 мм. На опублікованих в мережі знімках тестового прототипу видно, що задні двері стали більшими.

Зайве говорити, що збільшена довжина між передніми і задніми колесами принесе збільшення простору для ніг ззаду. Bentley вже називає чотиримісну версію в її оновленому вигляді «лімузином позашляховиків», але очікує, що модель LWB підніме все на сходинку вище з точки зору комфорту.

Схоже, що фахівці Crewe не планують ніяких змін в дизайні позашляховика, оскільки Bentayga LWB виглядає практично так само, як і стандартна модель, за винятком задніх дверей. Швидше за все, інтер’єр буде деяким доопрацюванням, щоб максимально використовувати додану задню кімнату з більш м’якими сидіннями і додатковими зручностями.

Очікується, що Bentley представить подовжений Bentayga десь в 2021 році. Правда поки не ясно, чи з’явиться автомобіль в Європі. Моторна гамма повинна залишитися незмінною. Дизельний Bentayga навряд чи повернеться, в той час як з’явиться гібрид.