Bentley планує випустити електрокар

Британські машинобудівники вирішують питання створення і випуску першого серійного електрокара люксової марки Bentley. Керівництво Bentley прагне до підвищення екологічної безпеки своїх моделей в зв’язку з жорсткими стандартами, що вводяться в багатьох країнах.

Якщо електрокар британської марки отримає «зелене світло», він відправиться на конвеєр до 2025 року. В основу автомобіля ляже шасі, що розробляється фахівцями німецького автогіганта Volkswagen AG.

Нагадаємо, Bentley входить до складу VW, і є найбільш «брудним» брендом концерну, так як машини цієї марки оснащуються потужними ДВС. До нинішнього моменту британці розглядали гібридні агрегати як альтернативу двигунів внутрішнього згоряння, однак тепер керівництво Bentley бере в рахунок і електрокари, так як для створення новинки може скористатися платформою саме для повністю електричної моделі. Цілком ймовірно, Bentley скористається шасі, яке зараз створюють Porsche і Audi. Платформа називається Premium Platform Electric (PPE), і вже в 2021 році може стати основою для потужних автомобілів нового покоління.