Безпілотний Range Rover проїхав складною дорогою Великобританії

Безпілотний позашляховик Range Rover проїхав по одній з найскладніших британських доріг – коло по Coventry Ring Road машина виконала без втручання людини.

Дорога Coventry Ring Road вважається однією з найскладніших у Великобританії, і виклик вона кидає навіть досвідченим водіям. Але зараз магістраль підкорилася безпілотнику.

Кросовер Range Rover Sport, під керуванням автопілота, проїхав повне коло, самостійно міняв смуги руху і без проблем підтримував обмеження швидкості у 65 км/год. Круговий рух, перехрестя, пішоходи, велосипедисти та інші транспортні засоби не викликали жодних складнощів у безпілотника.

Безпілотний Range Rover - фото 282252

Тестовий прототип побудований у рамках 3-річного проекту UK Autodrive. Для машини інженери розробили новий варіант автопілоту, який перед виїздом на дороги загального користування Мілтон-Кейнса і Ковентрі тестувався на закритих полігонах.

Безпілотний Range Rover - фото 282250

Jaguar Land Rover використовував у безпілотнику стандартний адаптивний круїз-контроль, яким оснащуються серійні моделі, а також доповнив його новими датчиками навігаційної системи та технологіями RADAR і LIDAR.

Безпілотний Range Rover - фото 282251

Директор Jaguar Land Rover з досліджень у сфері автономного транспорту Марк Канд заявив, що Coventry Ring Road – дуже складна і чинить тиск на водія. Автопілот ж може зняти з людини непотрібний пресинг.

Безпілотний Range Rover - фото 282249

У Jaguar Land Rover відзначили, що нова технологія підвищення безпеки та скорочення шкідливих викидів побудована на взаємодії транспортних засобів один з одним і дорожньої інфраструктури.