Безпілотник Volkswagen ID. ROOMZZ показали в Шанхаї

Безпілотник Volkswagen ID. ROOMZZ перестав бути секретом – електричний кросовер показали в Шанхаї на заході Brand SUV Night.

Машина, що продовжила лінійку концептуальних моделей ID., оснащена парою електричних моторів загальною потужністю 306 к.с. і повним приводом 4MOTION.

Батарея на 82 кВт / год забезпечує автономність в 450 або 475 (залежить від стандартів вимірювання) кілометрів, а на 80% акумулятор можна зарядити приблизно за півгодини при використанні потужної зарядної станції на 150 кВт з постійним струмом. Кросовер оснащений системою IQ.DRIVE, що представляє собою фірмовий автопілот ID. Pilot 4-го рівня.

Разом з ним у зв’язці працює ID. Pilot Relax. Це рішення дає можливість водієві та пасажирам створювати власну атмосферу під час поїздки. Іншою особливістю Volkswagen ID. ROOMZZ стала оббивка салону отриманим з відновлюваної сировини матеріалом AppleSkin. Світлий дерев’яний шпон крім декоративної функції виконує роль “екрану” для проекції даних про роботу машини в режимі ID. Light.