Бюджетний кросовер Kia Sonet встав на конвеєр

Корейський автовиробник запустив серійне виробництво бюджетного кросовера Kia Sonet. Напередодні перші товарні екземпляри паркетника зійшли з конвеєра індійського заводу Kia в місті Анантапур. Старт продажів моделі намічений на 18 вересня.

Відзначимо, що індійські дилери Kia вже почали прийом замовлень на компактний кросовер. Для оформлення потенційним клієнтам потрібно внести передоплату в розмірі 25 тисяч рупій. При цьому офіційні дані про ціну Sonet в мережі поки не опубліковані.

Експерти вважають, що варіант з 1,2-літровим бензиновим «атмосферником» потужністю 83 к.с. буде коштувати приблизно 670 тис. рупій, з 1,0-літровим бензиновим турбомотором на 120 к.с. потужності — близько 914 тис. рупій, а за дизельну версію об’ємом 1,5 літра з віддачею 100 к.с. доведеться викласти орієнтовно в 813 тис. рупій.

З інформації, що міститься в прес-релізі Kia поки неясно, наскільки зміняться габарити Sonet, однак якщо він і буде відрізнятися від «брата» Hyundai Venue, то, швидше за все, незначно. Відомо, що всередині автовласника очікує 10,25-дюймовий сенсорний дисплей інформаційно-розважальної системи, візуально з’єднаний з цифровою панеллю приладів, а також більш широкий список інтелектуальних систем активної і пасивної безпеки.