Блогер розповів про правильну зимову гуму для KIA Rio

Автомобіліст назвав деякі переваги «липучки» перед шипованими шинами. Російський блогер розповів про правильну зимову гуму для KIA Rio. Для свого авто він купив шини- «липучки». Це перший досвід їзди на фрикційної гуми для водія, тому він з усією ретельністю підійшов до покупки комплекту зимових шин.

Після довгих роздумів, ним були обрані Hankook Winter i * Cept iZ2 185/65. Від даних шин автомобіліст отримав суто позитивні враження: «Їду зараз на даній гумі і в машині просто ідеальна тиша!». Також він зазначив, що аналогічні шиповані покришки в тій же KIA Rio забезпечують гучний неприємний гул в салоні. Водій вважає, що незважаючи на всіляку критику «липучок», вони відмінно вписуються в реалії міст: «Фрикційні шини чудово підійдуть для тих машин, які не так часто виїжджають за межі міста».

Коментатори в мережі відзначили, що навіть при більш високій вартості, «липучка» перевершує звичні для багатьох шипи по шумоізоляції, надійності і якості їзди: «Уже третю машину ганяю на липучці, живу за містом, половина пробігу – траса. Все влаштовує повністю. На попередній KIA Rio випадково купив шипи – через місяць продав, настільки відвик від гулу! ». Також автолюбителі порекомендували якомога серйозніше поставитися до вибору шин, адже в зимовий час безпеку на дорозі – перш за все: «Беріть ту, що більше підходить для вашого регіону і стилю водіння. Не скупіться на зимову гуму, вона частково рятує ваше життя і ваше авто в потрібний момент на дорозі! ».