Близнюки Aston Martin Vantage V12 Zagato зійшли з конвеєра

Aston Martin побудує всього 19 комплектів Vantage V12 Zagato Heritage. Перша пара вже зійшла з конвеєра в Великобританії.

Коли Aston Martin встановлює двигун V12 в один зі своїх невеликих автомобілів, це зазвичай стає рецептом досконалості. Його останнє творіння, Aston Martin V12 Speedster 2021 року, є прекрасним прикладом. Для того щоб відсвяткувати спадщину свого V12 двигуна і 100-річчя легендарного тюнінг-будинку Zagato, Aston Martin на замовлення шведської компанії R-Reforged створив продовження серії V12 Zagato.

І ось вже представлені перші екземпляри Heritage Twins з 19 комплектів для покупців. На замовлення Андреа і Марелла Загаття для їх приватної колекції, R-Reforged вперше продемонструвала свої готові шедеври, обидва з яких були побудовані на новому об’єкті в Уоріку, Великобританія. Послідовники оригінального купе Aston Martin Vantage V12 Zagato 2011 року, обидва автомобілі еволюціонували від початкового дизайну з новими елементами, такими як спліттер, передні крила, більш гладкий «хвіст» і активна аеродинаміка.

«Суть цього проекту полягала в створенні ідеального “гаража”, що складається з двох бажаних колекційних автомобілів, купе і родстера», – сказала Андреа Загаття.

Власники можуть вибрати для своїх автомобілів відповідну пару або індивідуальний стиль, працюючи з дизайнерами, щоб персоналізувати кожну деталь.

Під капотом 5,9-літровий двигун V12 тепер видає 600 кінських сил, що на 85 к.с. більше, ніж було у оригінальної машини. Інженери R-Reforged додали алюмінієвий повітрозабірник і вихлоп з титану, поліпшивши і без того «зоряний» саундтрек V12. На збірку кожної машини потрібно 16 тижнів і бригада з 12 майстрів. З огляду на такі елементи, як обробка плетінням «візуальний вуглець», на виконання якого потрібно понад 400 годин, неважко зрозуміти, чому на його створення йде так багато часу.

Для тих покупців, кому не подобається вид вуглецевого волокна, Aston Martin пропонує вибір з нескінченної кількості кольорів і відповідних відтінків інтер’єру, зроблених з кращої шкіри класу A Bridge of Weir. Інші особливості включають плямисту текстуру поверхні, яка виглядає як галька, або глянсова шкіра, яка поєднується із зовнішньою фарбою.

«Відкриття цих автомобілів знаменує собою неймовірно особливий момент як в довгій історії Zagato, так і в нашій власній, дуже короткій подорожі, що триває всього три роки. Ми зібрали неймовірну команду інженерів і майстрів для розробки і виробництва цих красивих, вишукано деталізованих автомобілів, які підсилюють дизайн, майстерність, продуктивність і досвід володіння оригіналом», – говорить генеральний директор R-Universe Томас Майер.