BMW 1 Series отримає трьоциліндровий мотор

Мотори на три циліндра є поширеним явищем в сучасному автомобільному світі, де економія і жорсткі екологічні норми виходять на перший план.

Але далеко не всім припадає до смаку, що 3-циліндрові агрегати встановлюють на BMW. BMW готує нове покоління 1 Series досить давно, але очікування майже завершено, так як компанія представить оновлену «копійку» вже в цьому році, і нещодавно опублікувала інформацію про саму топової версії в лінійці – M140i.

Тепер же BMW оприлюднила технічні характеристики більш скромних версій. Так, базова модель 1 Series 118i отримала 3-циліндровий 1,5-літровий бензиновий мотор на 138 конячок. Це на 4 конячки могутніше, ніж йде модель, а мотор буде працювати в парі з 7-швидкісним автоматом з подвійним зчепленням. Розгін такої моделі очікується в районі 8,2 секунд до сотні. Якщо вам потрібен дизель, BMW запропонує модель 120d зі звичним 2-літровим мотором на 190 к.с., що працює в парі з 8-ступінчастим автоматом і переднім приводом, а в подальшому баварці планують запустити навіть електрифіковану версію компактного хетчбека.

Судячи з усього, для гібридної 1 Series BMW запозичить мотор у MINI Cooper S E Countryman – це 3-циліндровий бензиновий агрегат працює в парі з електромотором на 221 конячку і 385 Нм.