BMW 3-Series отримає версії M340i і M340i xDrive

Коли компанія BMW представила нове покоління 3-Series в кузові G20 на Паризькому автосалоні в минулому місяці, вона розкрила попередню технічну інформацію про більш потужних версіях M340i і M340i xDrive, проте не показала самі автомобілі.

У металі нова найпотужніша BMW 3-Series поза сім’єю Motorsport буде показана на Лос-Анджелеському автосалоні в кінці листопада. Крім анонсу баварський автовиробник показав кілька свіжих фотографій спортивного седану.

Перші екземпляри BMW 3-Series нового покоління з’являться в європейському продажу наступної весни, а на американський ринок машину завезуть тільки з літа. Незалежно від цього, під капотом прописаний 3,0-літровий турбодвигун V6 потужністю 382 к.с. і обертовим моментом 500 Нм. За продуктивністю BMW M340i xDrive розганяється з нуля до ста за 4,4-секунди, або на півсекунди швидше свого попередника. Це стало можливим також завдяки восьмиступінчастій коробці Sport Steptronic з функцією лаунч-контролю, що забезпечує краще прискорення.

Нова BMW 3-Series легше попередниці до 55 кг і, очевидно, це теж сприяє поліпшенню динаміці. Якщо ви вважаєте, що життя занадто коротке, щоб чекати повноцінну BMW M3 нового покоління, BMW M340i стане для вас відмінним пропозицією з ідеальним розподілом ваги 50:50 між осями, диференціалом M Sport з обмеженим ковзанням, низьким центром ваги і збільшеною на 25% жорсткістю кузова. Максимальний драйв і веселощі гарантовані! Детальна інформація про ціни поки не озвучена, проте в Лос-Анджелесі BMW розкриє всі карти.