BMW 8 Series отримала потужний тюнінг від AC Schnitzer

AC Schnitzer одним з перших серед собі подібних тюнінг-ательє представило комплект доопрацювань для нового купе BMW 8 Series, представленого в 2018 році.

Одним з найвідоміших тюнінг-ательє, що спеціалізуються на продукції BMW, є компанія AC Schnitzer. Фірма підтвердила свій статус і першою представила тюнінг для нового купе BMW 8 Series – проект покажуть на виставці Essen Motor Show.

В AC Schnitzer готові збільшити потужність відразу обох версій нового 8 Series – як 315-сильного 3-літрового дизеля у купе 840d, так і 523-сильного 4,4-літрового бензинового V8 версії M850i. У першому випадку мотор буде видавати 374 к.с., а в другому – 591 к.с.

З інших доопрацювань заявлені нова спортивна система, занижена на 20 міліметрів спереду і 10 міліметрів ззаду підвіска, карбоновий аеродинамічний обвіс і 21-дюймові ковані колеса AC3 і 20- або 21-дюймові диски AC1. Якщо говорити про обваження, то доступні передній спліттер, капот, пороги, накладки на колісні арки, бампера, дифузор і інші деталі. За бажанням клієнта або пластикові, або вуглепластикові. Перелік доробок інтер’єру поки не розкритий, але обіцяно багатий алюмінієвий декор.