BMW готує до випуску 2 SERIES GRAN COUPÉ з 300-сильним двигуном

Лінійка компактних моделей BMW 2 серії незабаром поповниться ще одним суто нішевим продуктом, що буде орієнтований на конкуренцію з Audi A3 Sedan і Mercedes-Benz A-Klasse Sedan / CLA. Новинка отримає назву BMW 2 Series Gran Coupé і заводське позначення F44, до того ж характеристики обіцяють серйозно порадувати.

Платформа UKL, яку використовує німецький автогігант для виробництва мінівенів 2 серії і «молодшого» з лінійки кросоверів X1, буде пристосована і для появи Gran Coupé. Передньопривідний візок ляже в основу як базових стандартних версій, так і «зарядженої» М-модифікації з мотором на приблизно 300 конячок.

За своїми розмірами автомобіль буде порівнянний з BMW 3 Series в кузові E46. Судячи з синіх супортів, на фотографіях зображений саме найпотужніший і, очевидно, найшвидший варіант. Очікується, що ця модифікація отримає найменування M235i (або M240i) Gran Coupé і буде забезпечена двигуном BMW B48, який зможе похвалитися крутним моментом в 400 Нм, що передаються до всіх чотирьох коліс за допомогою трансмісії xDrive.

Решта, менш спортивні версії, отримають широкий асортимент моторів, від 3-циліндрових 1,5-літрових і до 2,0-літрових турбованих 4-циліндрових. Всупереч очікуванням, Gran Coupé буде доступна або з переднім, або з повним приводом. Дата і місце проведення прем’єрної презентації поки що є секретом. Однак появу серійної версії BMW 2 Series Gran Coupé можна чекати вже наступного року. Тоді ж стануть відомі і ціни на новинку. На даний момент у BMW досить широка лінійка автомобілів з приставкою «Gran Coupé» – до вже існуючих 6 і 4 незабаром додасться, крім героїні статті, ще й 8 Series Gran Coupé, що вже проходить випробування.