BMW i9 може виявитися суперкаром

Всі прекрасно знають про те, що BMW збирається розширювати свою досить успішну i-лінійку. Крім i3 і i8 (які відновлять протягом найближчих кількох років), модельну гамму «зеленого» сімейства поповнять чотирьохдверне купе i4 і седан i5, компактний кросовер iX3 і … таємничий BMW i9. Якщо нинішній i8 – це невеликий спорткар, то новий електричний БМВ може стати чимось на зразок екологічної версії 8-series, своєрідним електро-GT.

Втім, новинка в рівній мірі може вийти і суперкаром. Гучні новини пов’язані з продовженням патентного балансу найменування «i9», термін якого закінчувався 31 липня цього року. До речі, BMW володіє цим ім’ям ще з 2012 року, але до цих пір ніяких зачіпок за новою моделлю немає.

Її поява в повній мірі буде залежати від успіху розширення i-лінійки. Також компанія, безсумнівно, буде спостерігати за запуском великих електромобілів від інших брендів. В цілому, до 2025 року BMW планує пропонувати своїм покупцям 25 моделей, здатних пересуватися на електротязі, 12 з яких будуть повноцінними електромобілями. Швидше за все, i9 в цю кількість не входить – ми побачимо новинку після 2025 року.