BMW M2 CS буде неймовірно рідкісним автомобілем

Експерти прогнозують шалені дилерські націнки на BMW M2 CS з його вкрай обмеженим тиражем.

BMW M2 CS є одним з найбільш очікуваних продуктів, які найближчим часом зійдуть з конвеєра в Мюнхені. На думку прихильників марки, це буде найбільший автомобіль марки M за останнє десятиліття. З неймовірним часом проходження кола на Нюрбургринзі, розумними шинами Michelin з «з’єднанням», ґратами радіатора традиційного розміру, потужністю 444 кінських сили і механічною коробкою передач, — новий автомобіль є за що полюбити.

Ціна навряд чи буде надто привабливою, оскільки BMW планує побудувати тільки 2200 M2 CS, так що він буде навіть більш рідкісним, ніж знакові моделі 1 М. Наприклад, Сполучені Штати отримають всього 466 примірників M2 CS. З огляду на те, що на американську землю прибуває так мало спеціальних моделей, немає сумнівів в тому, що всю пропозицію буде розпродано дуже швидко.

Якщо упустити первинну пропозицію, немає сумнівів в тому, що знайдуться дилери та приватні особи, які скористаються ажіотажем і перепродадуть M2 CS за ще вищою ціною, ніж рекомендована виробником роздрібна вартість, яка і так вже становить 84595 доларів. Оскільки їх виробляється обмежена кількість, вартість цілком може зрости.

З іншого боку, можливо, головне — терпіння. Свого часу 1M був проведений в набагато більшій кількості, ніж планувалося спочатку, через високий попит з боку громадськості — можливо, BMW зробить щось подібне і тут. Або, знаючи баварців, можна було б запропонувати спеціальне видання цього спецвипуску, яке-небудь M2CSL.