BMW M8 Gran Coupe виїхав на тести

Роботи над усією флагманської лінійкою BMW завершуються. І головний автомобіль – BMW M8 Gran Coupe виїхав на Північну петлю Нюрбургрингу. Ось так виглядає прямий конкурент Porsche Panamera Turbo і чотирьохдверного купе Mercedes-AMG GT 4.

Gran Coupe стане найбільшим автомобілем в 8-серії. Поки баварці не опублікували габаритних розмірів, але колісна база Gran Goupe поруч з одноплемінниками – купе і кабріолет виглядає переконливо. Для порівняння – на тому ж Нюрбургринзі BMW пару тижнів тому проводив тести і коротку фотосесію кабріолету 8-серії. Причому, практично без камуфляжу. Досить побіжного погляду, щоб зрозуміти, скільки місця для ніг задніх пасажирів додано в BMW M8 Gran Coupe, щоб автомобіль без будь-яких посилань відповідав своєму імені.

До всього, що було вже відомо, залишається додати, що BMW, нарешті, підтвердила, що під капотом ось такого чотирьохдверного М-купе буде встановлений 4,4-літровий V8 бітурбо з віддачею в 625 к.с. Хоча це, швидше за все, ще не «остання цифра». Крім флагману, в восьмій серії очікується і поки пара Gran Coupe простіше – це будуть дизельна BMW 840d Gran Coupe і бензинова BMW M850i Gran Coupe. Д

изельна версія стане найбюджетнішим варіантом, але це не означає, що повільним. Швидше -практичним. Під капотом 840d очікується рядна шістка обсягом 3,3 літри і потужністю 320 к.с. Бензинова ж версія отримає 530-сильну чотирилітрову V-образну вісімку. Незалежно від типу і літражу двигуна, BMW буде пропонувати єдину трансмісію. Восьмидіапазонний автомат і фірмовий повний привід за замовчуванням.