BMW нарешті представила флагманську модель M35i

Компактний кросовер баварців отримав найпотужніший чотирициліндровий двигун. Після нескінченних чуток і шпигунських фотографій в мережі, BMW нарешті представила флагманську модель лінійки Х2. Це BMW M35i.

Кросовер побудований на передньопривідній баварській платформі, але буде пропонуватися виключно з системою повного приводу xDrive. Новий M35i стає знаковою моделлю для Мюнхена з двох причин. По-перше, в ньому встановлено перший чотирициліндровий двигун, підготовлений підрозділом M Performance, а по-друге, це найпотужніший чотирициліндровий мотор, який коли-небудь встановлювався в серійну модель BMW. Є і ще одна знакова деталь.

BMW X2 M35i став першою моделлю, підготовленою M Performance, зі спортивним диференціалом M Sport, встановленим на передній осі. Таке рішення покликане зменшити втрату тяги при розгоні на передніх колесах.

Така комбінація дозволяє міському кросоверу розганятися до сотні за 4,9 секунди. Крім самого потужного двигуна, кросовер отримав ще кілька обновок. Це адаптивна підвіска з двома режимами роботи, спортивна гальмівна система від M Performance з 18-дюймовими передніми і 17-дюймовими задніми сталевими гальмівними дисками і перероблене рульове, для більш спортивної їзди.

Уже в базі BMW X2 M35i отримала спортивний М пакет. Це стильний аеродинамічний обвіс, пара вихлопних труб і 19-дюймові легкосплавні колісні диски. За доплату пропонуються колеса на дюйм більше. Також в базі повністю світлодіодна оптика і невеликий спойлер на кормі. Спортивний М-пакет і в салоні. Це опціонні спортивні сидіння трьох типів з розвиненою бічною підтримкою. До кожного варіанту пропонуються власні ремені безпеки. Доповнює картину спортивне шкіряне кермо в підрульовими перемикачами передач. Виробництво нової BMW X2 M35i почнеться вже в листопаді поточного року. До цього моменту і будуть названі ціни на спортивний кросовер.