BMW не буде присутня на автосалоні в Детройті

Автосалон в Детройті відкриється наступного тижня, але компанії BMW там не буде. Що не завадить баварцям в ті ж дні, якщо вірити ресурсу BMW Blog, показати світу рестайлінгову «сімку».

Днями в Мережу витекли знімки автомобіля, що дозволяють розглянути нові деталі: це не тільки решітка радіатора, бампери або оптика, але навіть оформлення бортів. Виловлені з конфігуратора завчасно зображення показують кілька варіантів оформлення носа і корми в залежності від модифікації.

Видно, що і «ключка» на передньому крилі і порозі, збільшилася в розмірах: її вертикальна частина стала вищою і ближчою до вертикалі. За даними видання Autoevolution, седан чекають коректування в моторній гамі – наприклад, оновлення рядної «шістки» 3.0 B58 з добавкою старшої варіації на 388 сил (зараз максимум 326).

На додаток до гібриду 740e / Le, що заряджається від мережі, на базі дволітрової турбочетвірки повинен прийти шестициліндровий гібрид 745e / Le (теж з зовнішньої зарядкою) на основі вже згаданого рядного мотора B58. Ще можна передбачити зростання віддачі модифікації 750i / Li (зараз там 450 сил) до 530 за рахунок модернізованого бітурбомотора V8 4.4 від купе M850i xDrive.