BMW показала iRace Kit для S1000RR

Деякі моделі мотоциклів призначені для досвідчених наїзників, хто не боїться швидкості і готовий до ризику. І такі моделі відлякують новачків.

Але з комплектом iRace Kit, який модернізує програмне забезпечення мотоцикла S1000RR з мотором потужністю 207 к.с. і вагою 193,5 кг, впроваджуючи в нього автономну систему, управління стане більш надійним і слухняним. iRace дозволяє виконувати будь-який маневр при прискоренні, гальмуванні, кермуванні або перемиканні передач повністю автоматично за бажанням пілота.

ПО підтримує GPS з бібліотекою даних про всі траси Супербайка. Система має чотири режими їзди: Beginner, Sportsman, Advanced і Unlimited. Перший, “Початківець”, не важко здогадатися, що призначений для новачків. З ним пілот може пройти трасу на вісім секунд повільніше, ніж поточний рекорд чемпіонату світу.

Другий, “Спортсмен”, передбачає розташування точок гальмування пізніше, ніж в першому режимі. У ньому можна відчути більш різкий відгук заслінки і швидке прискорення при виході з поворотів. До рекорду – понад 5 секунд.

Третій режим, “Просунутий”, для більш досвідчених пілотів. Він дозволяє гальмувати пізніше і більш відхиляти байк. Відставання від рекордного часу – 1,5 секунди.

Четвертий, “Безлімітний”, підійде пілотам в хорошій фізичній формі. З ним можна постаратися перевищити рекордний час. Старт продажів комплекту намічений на вересень.