BMW повністю відмовляється від дев’ятої серії

Керівник відділу розробок BMW Клаус Фреліх в бесіді з виданням Autocar був досить відвертий: «Я не думаю, що нам потрібна дев’ята серія. У цьому сегменті досить трьох автомобілів – кросовера, седана і емоційного спорткара. У нас вони є: X7, сьома і восьма серії.

Деякі конкуренти вже скорочують кількість машин в цьому сегменті, тому що обсяги занадто малі». На жаль і ах. Очікувалося, що довгобазна «дев’ятка» на платформі CLAR вийде на початку 2020 роки як «чотирьохдверне купе» і кине виклик седану Mercedes-Maybach S 600. В восьмій серії, явленій світу в минулому році, є купе і кабріолет.

Топ-версія M850i ​​xDrive з двигуном V8 4.4 (530 к.с., 750 Н • м) і восьмиступінчастою «автоматом» розмінює сотню за 3,7 с. Тим часом шеф-дизайнер BMW Адріан ван Хойдонк влітку минулого року не виключав появи «дев’ятки»: «Давайте скажемо так: ми не зупинимося на восьмій серії. Очевидно, що за службовим обов’язком у нас повинно бути більше ідей, ніж компанія здатна реалізувати, оскільки в іншому випадку було б дуже погано. Моя команда зараз дивиться в 2021 рік і далі – аж до 2030-го. У нас багато планів ».

Нагадаємо, прототип BMW Vision iNext знайде серійний вигляд і встане на конвеєр в Дінгольфінзі в 2021-му. Торгові марки X9, iX9 і i9 вже зареєстровані баварцями.