BMW третьої серії отримав збільшену колісну базу

У Шанхаї представлена ​​чотирьодверка BMW третьої серії (G20) у виконанні Long Wheelbase (LWB). Відстань між осями збільшено на 110 мм (до 2 961), загальна довжина виросла на 120 мм (до 4829). Версія отримала вже звичний індекс Li.

Наприклад, седан 325Li оснащується турбочетвіркою 2.0 (184 к.с., 300 Н • м), восьмиступінчастим «автоматом» Steptronic і заднім приводом. Виробляти подовжену «троячку» буде спільне підприємство BMW Brilliance Automotive (BBA) в Шеньяні.

Продажі почнуться ближче до середини року. За межі КНР модифікація LWB не вибереться. Підкреслюється, що база видовжувалася в Мюнхені у співпраці з китайськими інженерами. Результатом став «винятковий комфорт» для задніх пасажирів, які виграли додаткові 43 мм простору для ніг.

До спеціальних зручностей відносяться «надм’які» підголовники. Розтягнутий седан «відповідає потребам молодих прогресивних покупців». Світлодіодні фари і 18-дюймові легкосплавні диски входять в стандартне оснащення. Зараз версія 320Li минулого генерації коштує від 316 800 юанів, а звичайна «трійка» – від 309 800. Покупців LWB-седана має потішити цифровий помічник BMW Intelligent Personal Assistant, який вперше навчився говорити і розуміти по-китайськи.

Клієнти навіть можуть дати йому ім’я. Наостанок зауважимо, що в КНР довгобазні варіанти є у «п’ятірки» і кросовера BMW X1, але третя серія має особливе значення, оскільки саме «трійка» в 2003 році стала першою моделлю баварців, випущеної в Піднебесній.