BMW відкличе чотири моделі авто через несправності гальмівної системи

Компанія BMW відкличе 328 автомобілів X3 / X4, седанів 7 серії і кросоверів MINI Countryman, реалізованих в період з травня по липень поточного року.

Відкликанню підлягають 192 машини 7 серії і 23 MINI, проданих в період з травня 2018 по липень 2018 року. Причиною називається можливий брак в установленому датчику положення колінчастого вала, в зв’язку з чим можуть не зчитуватися його сигнали.

На автомобілях, що потрапляють під відкликання, буде проведена заміна датчика положення колінчастого валу. Власників 113 автомобілів BMW X3 / Х4, реалізованих c квітня 2018 по липень 2018 року, запросять на сервіс через ризик потрапляння повітря в гальмівну систему. Це може привести до збільшення ходу педалі гальма, а в окремих випадках – відмови заднього контуру гальмівного приводу. На таких транспортних засоби буде проведено прокачування гальмівної системи.

Усуненням дефектів займуться офіційні дилерські центри марки.

Нагадуємо, що у квітні минулого року BMW відкликала в США найпотужнішу «сімку» – M760Li – через можливий витік масла двигуна. Через неправильне з’єднання трубок в магістралі масляного радіатора рідина могла потрапити на передні гальма.