BMW відкликає 300 тисяч авто з Європи

BMW відкликає в Європі 324 000 автомобілів з дизельними двигунами. Причина такого рішення – можливість загоряння мотору, що вже було зареєстровано в Південній Кореї. Зокрема, на даний момент відомо про 27 випадків загоряння дизельних двигунів в автомобілях баварського автогіганта в Південній Кореї.

Чи відбулися через це нещасні випадки – не повідомляється. Але на цьому тижні 13 південнокорейців, що мають дизельні машини BMW, подали судові позови проти баварської компанії, стверджуючи, що вони бояться їздити на своїх транспортних засобах. Кожен з них хоче отримати компенсацію в розмірі близько 4 тис доларів.

У Південній Кореї через випадки загоряння моторів концерн BMW відкликав понад сто тисяч автомобілів з дизелями. Тепер черга Європи. Там під сервісну кампанію потрапили 324 000 автомобілів. З них майже 100 тис. примірників знаходяться в Німеччині. BMW стверджує, що про подібні випадки з дизельними автомобілями було відомо з 2016 року, але тільки в червні 2018 року знайшли причину проблеми. Нагадаємо, що в 2017 році BMW відкликала в США приблизно 1,4 млн. автомобілів якраз через можливе загоряння двигунів. Судячи з усього, у баварців це дуже масштабна проблема.