BMW вперше показав серійний X7

Чекати залишилося зовсім недовго – через кілька днів BMW презентує абсолютно нову для себе модель. Нею виявиться великий кросовер X7, виконаний за мотивами однойменного концепту, представленого ще восени минулого року на Франкфуртському автосалоні. Напередодні прем’єри серійного кросовера баварський автовиробник поширив тизер, на якому зображена передня частина автомобіля.

Найбільш «яскравим» елементом передньої частини BMW X7 стали величезні «ніздрі» решітки радіатора. Добре вони виглядають або, навпаки, безглуздо – вирішувати кожному на свій смак, але навіть на новому поколінні BMW X5 вони виглядають не настільки зухвало. Передня оптика досить-таки вузька, а її малюнок відповідає оформленню нової «трійки».

Зауважимо, що згідно з опублікованими пару місяців назад патентниї зображень старшого кросовера BMW, майбутня новинка не виявиться точною, але збільшеною копією того ж X5, а отримає ряд індивідуальних рис.

BMW X7 побудований на модульній архітектурі CLAR, а його моторна гамма буде складатися з трилітрових бензинового і дизельного моторів, а також 4,4-літрового бі-турбованим V8. І якщо гібридна силова установка у кросовера абсолютно точно з’явиться, то ось установка на автомобіль 6,6-літрового V12 від M760Li поки під питанням.